Електроенергія Наші досягнення

Стандарт ISO

ISO 9001 – найбільш впізнавана система управління. Сьогодні орієнтація відбувається на редакцію 2015 року (ISO 9001:2015). Близько 200 країн світу прийняли цей стандарт за національний та застосовують його для підприємств, виробництв, інституцій та організацій у різних сферах діяльності. Впровадження та сертифікація системи ISO 9001 – це визнання та підтвердження того, що процеси у підприємстві працюють злагоджено.Cертифікація системи управління якістю нашої компанії засвідчує дотримання принципів менеджменту та кращих світових практик стосовно
- електромонтажних робіт,
- монтажу водопровідних мереж, систем опалення та кондиціювання,
- будівництва трубопроводів,
- будівнитцтва доріг і автострад. Вимоги стандарту ISO 9001 окреслюють систематичний контроль над усіма заходами для забезпечення потреб і вимог клієнтів.ЛІДЕР ГАЛУЗІ

Національний бізнес-рейтинг (НБР) – це міжнародна рейтингова програма, що оцінює ефективність діяльності підприємств і спрямована на визначення серед них лідерів економіки України.

Рейтингова програма «ЛІДЕР ГАЛУЗІ» Союзу Національних бізнес-рейтингів покликана стимулювати підприємства і підприємців, які не тільки дбають про прибутковість власного бізнесу, але й роблять значний внесок у майбутнє нашої держави — чесно платять податки і відрахування в соціальні та пенсійні фонди, піклуються про своїх співробітників, створюють робочі місця, впроваджують нові технології та формують новий тип економіки, який грунтується не на природних ресурсах, а на професіоналізмі.

Союз національних бізнес-рейтингів завершив загальнодержавний фінансово-економічний аналіз діяльності підприємств України. Наша компанія здобула Золото рейтингу серед підприємств України та м. Києва.


ЛІДЕР БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ

Національний бізнес-рейтинг - це організація, покликана оцінити досягнення вітчизняного підприємництва, підвищити інвестиційну привабливість української економіки. Метою Національного бізнес-рейтингу є привернення уваги громадськості та органів державної влади України до тих компаній, яким вдається з року в рік робити внесок у розвиток національної економіки. Національний бізнес-рейтинг в Україні заснував особливу нагороду "ЛІДЕР БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ" для підтримки та заохочення чесних, успішних і перспективних компаній та їх колективів, які спрямовують свою діяльність на процвітання галузі та розвиток економіки нашої країни. Це високе звання присвоюють лідерам економіки, які не бояться вносити інновації та втілювати сміливі ідеї, вміють здійснювати контроль над ефективністю бізнесу на всіх його етапах.
За підсумками минулого року були визначені кращі підприємства, на які зможуть орієнтуватися постачальники, партнери, клієнти і держава. Ми горді повідомити, що наша компанія зуміла зайняти високі позиції в рейтингу "ЛІДЕР БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ 2015", обійшовши багатьох конкурентів на шляху до цього звання.